طراحی سایت شخصی

وقتی نوبت به یافتن شغلی مناسب می‌رسد، می‌تواند سخت باشد که خود را از دریای رزومه ها و نامه‌های سفارشی دیگران برای کار جدا کنید، در حالی که حرفه‌ای هستید و توانایی لازم برای استخدام شدن را دارید. با طراحی سایت شخصی که اغلب شامل بیوگرافی، اطلاعات تماس و نمونه کارهای شما می شود، یک استراتژی عالی برای به نمایش گذاشتن کار شما و کمک به متمایز شدن شما از سایر نامزدهاست.

طراحی وبسایت شخصی
ساخت سایت شخصی

ساخت سایت شخصی

یک وب سایت شخصی به استخدام کنندگان کمک می کند خیلی راحت تر شما را پیدا کنند.مطمئناً، استخدام‌کنندگان یک پایگاه داده رزومه دارند، اما این بدان معنا نیست که این موارد ارسالی تنها چیزی است که هنگام جستجوی نامزد ایده‌آل در نظر می‌گیرند. آنها همچنین از گوگل برای یافتن فرد مناسب استفاده می کنند و جستجوهای آنلاین را برای استعدادهای درجه یک انجام می دهند. این بدان معنی است که آنها می توانند به شما و وب سایت حرفه ای شخصی شما برخورد کنند. 

با داشتن یک وب سایت شخصی، مزیت رقابتی به دست خواهید آورد.از آنجایی که یک وب سایت شخصی شامل تجربه کاری و تحصیلات شما نیز می شود، از این نظر شبیه رزومه است. برخی حتی آن را یک وب سایت رزومه شخصی می دانند. با این حال، هنگامی که تصمیم به راه اندازی وب سایت شخصی خود کردید، امکانات فراوانی در اختیار شما قرار می گیرد تا حضور خود را در گوگل حرفه ای تر کنید.

قیمت طراحی سایت شخصی

قیمت طراحی سایت شخصی

امروزه اینترنت اولین ابزار بازاریابی برای همه افراد و مشاغل می باشد . مهم نیست که چه محتوا، محصول یا خدماتی را ارائه می کنید، تا زمانی که مخاطبان شما به اینترنت متصل باشند، می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. بنابراین، چه در حال ساختن یک نمونه کار آنلاین، وب سایت برندینگ شخصی، وب سایت وبلاگ نویسی یا وب سایت تجاری هستید، باید بدانید که داشتن یک وبسایت حرفه ای چقدر هزینه دارد.ساختن یک وب سایت درست مانند افتتاح یک فروشگاه است. افکاری که هنگام افتتاح یک فروشگاه به آن فکر می کنید تقریباً هنگام ایجاد وب سایت خود یکسان است. برای افتتاح یک فروشگاه، ممکن است به نوع، مکان، طراحی، مصالح ساختمانی، بازاریابی، دکوراسیون و غیره فکر کنید. برای طراحی وب سایت نیز همینطور است.در هر مرحله، ممکن است توسعه دهندگان وب، طراحان وب یا افراد دیگری را استخدام کنید که یک یا چند کار را برای شما انجام دهند، زیرا شما همه چیز را نمی دانید(علم کافی برای این کار را ندارید)  و زمان کافی برای انجام همه کارها ندارید.

قیمت طراحی سایت شخصی با توجه به پیچیدگی و ویژگی های آن می تواند متغیر باشد.با این حال اگر شما قصد ایجاد وب سایت شخصی ، با تمام امکانات معمول را دارید ، هزینه آن چیزی حدود ۴ میلیون تومان خواهد بود.

سفارش ساختن وب سایت شخصی

وب زیک این آمادگی را دارد تا شما را در طراحی سایت شخصی حرفه ای همراهی کند.ما تمام سعی و تلاش خود را به کار می بریم تا طراحی وب سایت شخصی شما به بهترین نحو صورت گیرد. رضایت شما هدف اصلی ماست. برای خرید سایت شخصی (سفارش ساخت سایت شخصی) و همچنین مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن ۰۹۲۲۷۶۲۲۷۰۲ تماس بگیرید و یا از طریق پیام رسان واتس اپ به ما پیام دهید.

طراحی وب سایت شخصی

داشتن یک وب سایت شخصی شانس شما را برای یافتن شغل افزایش می دهد.همانطور که قبلا ذکر شد، وب سایت حرفه ای شخصی شما این قدرت را به شما می دهد که از رقبای خود متمایز شوید. شما باید به همه نشان دهید که در چه چیزی مهارت دارید، نه اینکه فقط آنها را در مورد مهارت هایتان آگاه کنید. نمونه کارها یا محتوای وبلاگ شما می تواند عاملی موثر باشد که شما را در لیست کوتاه برای مصاحبه قرار می دهد و به شما فرصت درخشش می دهد.

طراحی وب سایت شخصی

ایجاد وب سایت شخصی

این ایده عاقلانه ای است که به طور منظم رزومه خود را به روز کنید و چندین نسخه برای شغل های مختلف داشته باشید. چیزی که یک وب سایت را از رزومه های عادی متمایز می کند، این واقعیت است که شما فقط باید آن را به روز کنید.شما به افزودن چیزهای تازه به وب سایت شخصی خود ادامه می دهید؛ پروژه های جدید، جوایز، مهارت ها و …

ویژگی های طراحی سایت شخصی

سایت ریسپانسیو

طراحی سایت شخصی به صورت کاملا ریسپانسیو برای لب تاب، تبلت، موبایل

طراحی سئو بیس

طراحی سایت شخصی به صورت کاملا بهینه شده و سئو بیس از ابتدای طراحی

سرچ کنسول

راه اندازی گوگل سرچ کنسول (وب مستر) برای وبسایت شما به صورت رایگان

طراحی سایت شخصی حرفه ای

برای طراحی سایت شخصی حرفه ای باید از تمام امکاناتی که در اختیار داریم به نحو احسن استفاده کنیم. ایجاد گالری عکس از نمونه کارها، افزودن صفحه ای به عنوان مهارت ها ، ایجاد قسمتی برای مظرح کردن بیوگرافی و … از جمله امکاناتی است که باید مورد توجه قرارگیرد. وب زیک طراح سایت شخصی شما، تمام این موارد را در طراحی سایت شخصی حرفه ای در نظر می گیرد. جهت سفارش ساخت سایت شخصی می توانید با شماره تلفن ۰۹۲۲۷۶۲۲۷۰۲ تماس بگیرید.

امکانات طراحی سایت شخصی

برخی از امکانات طراحی سایت شخصی، که توسط تیم ما پیاده سازی می شود به شرح زیر است:

طراحی ریسپانسیو

طراحی سئو بیس

اصول ui

اصول ux

سیستم وبلاگ

گالری تصاویر

اتصال شبکه های اجتماعی

ویدیو

درج نمونه کارها

فرم ساز حرفه ای

سوالات متداول

طراحی سایت شخصی چقدر زمان می برد؟

معمولا بین ۱۰ تا ۱۵ روز طول می کشد.

هزینه طراحی سایت شخصی چقدر است؟

هزینه ساخت سایت شخصی با توجه به امکانات پیاده سازی شده در آن تعیین می شود.

هزینه هاست و دامنه بر عهده کیست؟

هزینه هاست و دامنه بر عهده خود شماست،اما تهیه و ثبت آن بر عهده ما خواهد بود.

آیا بعد از طراحی ،پشتیبانی هم صورت میگیرد؟

بله ،تا ۶ ماه پشتیبانی به صورت رایگان برای شما صورت میگیرد.