طراحی سایت وکالت

اگر شما یک وکیل تازه کار و یا یک وکیل با تجربه و کارکشته هستید، داشتن یک وب سایت می تواند برای شما مفید باشد.در وهله اول ممکن است با خود فکر کنید که داشتن وب سایت در زمینه شغلی شما امری بیهوده است، اما ما به شما توضیح خواهیم داد که طراحی سایت وکالت چگونه می تواند باعث پیشرفت و افزایش درآمد شما شود.

طراحی سایت وکالت پرونده
طراحی سایت وکیل

طراحی سایت وکیل

برای شروع بهتر است عبارت “وب سایت وکلا” را در گوگل سرچ کنید تا با وبسایت هایی که در زمینه فعالیت شما هستند آشنا شوید.بعد از این جست و جو کوتاه متوجه خواهید شد که بسیاری از همکاران شما در این زمینه (داشتن سایت) فعال هستند.پس چرا شما نباشید؟

بسیاری از افراد برای انجام کارهای حقوقی خود، نیازی به وکیل گرفتن نمی بینند.بنابراین سعی می کنند با جست و جو کردن در اینترنت و مراجعه به کتاب های مختلف حقوقی مشکل خود را حل کنند.در این مرحله است که طراحی وب سایت وکالت به کار شما می آید.در واقع در بسیاری از این سایت ها، افراد مختلف سوالات خود را مطرح می کنند تا برای مشکل خود راه حلی بیابند.

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که بسیاری از این سوالات و پرسش ها بسیار ساده و سطحی است، اما افراد معمولی به علت نداشتن دانش کافی از دانستن آنها عاجزند.

شما می توانید با جواب دادن به سوالات افراد و کمک های کوچک به آنها، باعث ایجاد حس اعتماد و دوستی(نسبت به خود) درون آن ها شوید. در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

طراحی وب سایت برای وکلا

طراحی وب سایت برای وکلا

مهمترین قسمت در طراحی وب سایت برای وکلا، توجه به قسمت پرسش و پاسخ هاست؛ زیرا ارتباط شما با افراد در این مرحله بسیار بیشتر است.بنابراین پیاده سازی این بخش از سایت بسیار مهم و حائز اهمیت است.هر چه در قسمت پرسش و پاسخ ها فعال تر باشید،اعتبار و اعتماد بیشتری را برای خود کسب کرده اید.

عده زیادی از افراد هستند که  به دلیل نداشتن اطمینان و اعتماد کافی به دیگران،هیچ گاه به وکیل داشتن فکر نمی کنند.شما با کمی تلاش می توانید اعتماد این افراد را جلب کرده و پرونده های متعدد و مناسبی را در اختیار بگیرید.

سفارش طراحی سایت وکالت انلاین

برای ثبت سفارش طراحی سایت وکالت انلاین می توانید با شماره تلفن ۰۹۲۲۷۶۲۲۷۰۲ تماس گرفته و یا از طریق پیام رسان واتس اپ با ما ارتباط برقرار کنید.هم چنین برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با تیم پشتیبانی وب زیک ارتباط برقرار کنید.

 

طراحی سایت وکلا تهران

حتی زمانی که مردم از قبل شما را می شناسند، چه از برند شما چه از طریق معرفی دیگران و یا از طریق تبلیغات، احتمالاً قبل از تماس با شما به صورت آنلاین شما را جستجو می کنند. این موضوع ممکن است برای برخی تعجب آور باشد، اما اکثرا این اتفاق می افتد.

بسیاری از اوقات مشتریان، شرکای تجاری و سایرین نیاز به بازدید از وب سایت شما فقط برای گرفتن برخی از اطلاعات اولیه دارند. این می تواند یک آدرس ایمیل، شماره تلفن، آدرس پستی یا مسیرهای رسیدن به دفتر شما باشد. بنابراین داشتن یک وبسایت وکالت می تواند یکی از راه های مناسب برای اعتبار بخشیدن به کسب و کارتان باشد.

قیمت طراحی سایت وکالت

با توجه به این که طراحی سایت وکالت دارای جنبه ها و ویژگی های مختلفی است، بنابراین تعرفه طراحی سایت وکالت رقم ثابتی نیست، گاهی ممکن است شما احتیاج به امکانات و ویژگی های خاصی داشته باشید که لازمه آن کد نویسی و یا تهیه افزونه های غیر رایگان است.با این حال،اگر شما خواهان یک وبسایت وکالت کامل با تمام امکانات معمول و مقعول آن هستید، هزینه طراحی آن رقمی بین ۵ تا ۶ میلیون تومان است.

امکانات طراحی سایت وکالت

سایت ریسپانسیو

طراحی سایت به صورت کاملا ریسپانسیو برای لب تاب، تبلت، موبایل

طراحی سئو بیس

طراحی سایت به صورت کاملا بهینه شده و سئو بیس از ابتدای طراحی

سرچ کنسول

راه اندازی گوگل سرچ کنسول (وب مستر) برای وبسایت شما به صورت رایگان

طراحی سایت وکالت جامع

طراحی سایت وکالت جامع شامل تمام امکانات و ویژگی هایی می شود که یک ارباب رجوع هنگام مراجعه به یک وکیل احتیاج دارد. از تشکیل پرونده گرفته تا بارگذاری مدارک و تعیین وقت ملاقات. تمامی این ویژگی ها و امکانات باعث ارتقا جایگاه وب سایت شما می شوند.

طراحی سایت وکالت حرفه ای

برای طراحی سایت وکالت حرفه ای کافیست با یک تیم متخصص و زبده در این زمینه همکاری داشته باشید. از آنجا که طراحی سایت وکالت امری تخصصی و حرفه ای به حساب می آید، بهتر است با افراد و شرکت های متخصص در این زمینه کار کنید و از سپردن پروژه طراحی سایت خود به افراد ناآگاه خودداری کنید.

طراحی سایت وکالت ایرانی

وب زیک متخصص طراحی سایت وکالت در ایران آماده ارائه خدمات طراحی سایت به شما وکلا گرامی می باشد.برای سفارش طراحی سایت وکالت جدید می توانید با شماره تلفن ۰۹۲۲۷۶۲۲۷۰۲ تماس بگیرید.

سوالات متداول

طراحی سایت وکالت حرفه ای چقدر زمان می برد؟

معمولا برای طراحی سایت وکالت انلاین ۱۰ تا ۱۵ روز کاری زمان لازم است.

قیمت طراحی سایت وکالت چقدر است؟

این قیمت با توجه به نیاز ها و امکاناتی که شما برای سایت خود نیاز دارید متفاوت است، اما قیمت حدودی آن چیزی بین ۵ تا ۶ میلیون تومان است.

هزینه هاست و دامنه بر عهده کیست؟

هزینه هاست و دامنه بر عهده خود شماست،اما تهیه و ثبت آن بر عهده ما خواهد بود.

آیا بعد از طراحی ،پشتیبانی هم صورت میگیرد؟

بله ،تا ۶ ماه پشتیبانی به صورت رایگان برای شما صورت میگیرد.