طراحی سایت املاک

با ایجاد یک حضور قوی در دنیای وب برای کسب و کار املاک خود، مشتری ها  و خریداران بیشتری را دریافت کنید.بر اساس آمار ، ۹۳ درصد از مردم هنگام جستجوی خانه یا ملک از وب سایت ها بازدید می کنند. بنابراین، می توان گفت که طراحی سایت املاک برای توسعه شغلی و رشد کسب و کارتان بسیار مهم است ، در نتیجه با طراحی سایت برای املاک  به هیچ وجه وقت خود را تلف نکرده اید.

طراحی وبسایت املاک
طراحی وب سایت املاک

طراحی وب سایت املاک

یکی از راه های موثر برای متقاعد کردن مشتری، تحت تاثیر قرار دادن آنها با یک وب سایت فوق العاده است. به همین ترتیب، صنعت املاک نیز این طرح را برای پیشرفت کسب و کار خود پذیرفته است. 

طبق برخی مطالعات، تقریباً از هر ۴ خریدار خانه ۳ نفر از جستجوی اینترنتی برای یافتن خانه های مورد نظر خود استفاده می کنند. تصور کنید که در صورت حضور آنلاین از طریق یک وب سایت، این نوع قرار گرفتن در معرض دید مشتریان چقدر سودمند خواهد بود! به عبارت دیگر، داشتن یک وب سایت به شما این فرصت را می دهد که توسط خریداران و افراد بیشتری شناسایی و دیده شوید.

اینترنت با چیزهایی مرتبط است که جدید و مدرن هستند. اگر می خواهید کسب و کار املاک شما به عنوان یک کسب وکار امروزی و مدرن به نظر برسد، داشتن یک وب سایت می تواند به شما در ایجاد چنین هدفی کمک کند.

هزینه طراحی سایت املاک

هزینه طراحی سایت املاک

 قیمت طراحی سایت مشاور املاک نسبت به نوع طراحی و امکانات پیاده سازی شده در آن می تواند متغیر باشد.اگر مایل باشید که برای سایت شما کد نویسی اختصاصی صورت گیرد ، باید هزینه زیادی را متحمل شوید.اما از آنجا که امروزه سیستم های مدیریت محتوا می توانند کار طراحی سایت را ساده تر کنند ، بنابراین میزان هزینه ها بسیار کاهش می یابد.به طور تخمینی میتوان گفت که هزینه طراحی سایت املاک با تمام امکانات معمول آن چیزی بین ۹ تا ۱۱ میلیون تومان می باشد.

سفارش ساخت سایت املاک

وب زیک این آمادگی را دارد تا شما را در طراحی سایت املاک خانه همراهی کند.ما تمام سعی و تلاش خود را به کار می بریم تا طراحی سایت برای املاک به بهترین نحو صورت گیرد. رضایت شما هدف اصلی ماست. برای سفارش طراحی سایت املاک و همچنین مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن ۰۹۲۲۷۶۲۲۷۰۲ تماس بگیرید و یا از طریق پیام رسان واتس اپ به ما پیام دهید.

ساخت سایت املاک

هیچ کس در دنیای آنلاین خیلی بزرگ یا خیلی کوچک نیست، مگر اینکه برند شما در همان ابتدا نام آشنا و شناخته شده باشد. با طراحی سایت مشاور املاک، می توانید حتی با محبوب ترین مشاوران املاک در منطقه خود رقابت کنید. همانطور که وب سایت مشاور املاک شما رشد می کند و به مشتری های بیشتری دسترسی پیدا می کنید، در نهایت به یک هویت تجاری قوی نیز می رسید.

ساخت سایت املاک

ساخت سایت املاک با وردپرس

 ساخت سایت برای املاک باید به گونه ای باشد که در کاربران اعتماد ایجاد کند، با توجه به اینکه خانه یا ملک یکی از مهم ترین خریدهایی است که یک فرد انجام می دهد، بنابراین خریدار باید اطمینان داشته باشد که آژانس املاک نیز به اندازه آنها به سرمایه گذاری آنها اهمیت می دهد.یکی از راه های  طراحی وبسایت حرفه ای املاک استفاده از وردپرس می باشد. با استفاده از این cms شما می توانید یک سایت حرفه ای با تمام امکانات را برای خود و کسب و کارتان مهیا کنید.وقتی سایت شما به صورت کاملا حرفه ای و استاندارد طراحی شود ، باعث جلب اطمینان مشتری ها می شود.علاوه بر این موارد، با استفاده از وردپرس، طراحی سایت املاک ارزان خواهد بود.

ویژگی های طراحی سایت املاک

سایت ریسپانسیو

طراحی سایت به صورت کاملا ریسپانسیو برای لب تاب، تبلت، موبایل

طراحی سئو بیس

طراحی سایت به صورت کاملا بهینه شده و سئو بیس از ابتدای طراحی

سرچ کنسول

راه اندازی گوگل سرچ کنسول (وب مستر) برای وبسایت شما به صورت رایگان

طراحی وبسایت حرفه ای املاک

به مشتریان خود اجازه دهید در مورد شما و خدمات شما اطلاعات کسب کنند. وب سایت شما مکانی عالی برای مشتری است تا شما را بشناسد و به این نتیجه برسد که با انتخاب شما به عنوان مشاور مسکن، انتخاب درستی انجام داده است. افزودن ابزارهایی مانند ماشین حساب وام مسکن، اطلاعات وام، نکات خرید خانه و دسترسی به لیست خانه های موجود در منطقه، ارزش وب سایت شما را افزایش می دهد.با این کار ها وب سایت خود را به تنها جایی تبدیل می کنید که آنها باید بروند.

سوالات متداول

طراحی سایت املاک حرفه ای چقدر زمان می برد؟

معمولا بین ۱۵ تا ۲۰ روز زمان می برد.

قیمت طراحی وب سایت مشاور املاک چقدر است؟

این قیمت با توجه به نیاز ها و ویژگی هایی که شما نیاز دارید متفاوت است،اما قیمت حدودی آن چیزی بین ۹ تا ۱۱ میلیون تومان است.

هزینه هاست و دامنه بر عهده کیست؟

هزینه هاست و دامنه بر عهده خود شماست،اما تهیه و ثبت آن بر عهده ما خواهد بود.

آیا بعد از طراحی ،پشتیبانی هم صورت میگیرد؟

بله ،تا ۶ ماه پشتیبانی به صورت رایگان برای شما صورت میگیرد.