ساخت ربات پایتون

پایتون یک زبان قدرتمند برنامه نویسی می باشد که از آن در طراحی سایت، هوش مصنوعی، ساخت بازی، طراحی ربات خزنده، طراحی ربات تلگرام و … استفاده می شود.با استفاده از این زبان برنامه نویسی قدرتمند می توانید بسیاری از کارهای زمان بر و طاقت فرسای تکراری را، به سادگی مدیریت کنید.ربات نویسی با پایتون یکی از متداول ترین کارهایی است که امروزه برنامه نویسان به آن می پردازند.با استفاده از یک ربات پایتونی می توانید در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

ربات پایتون
طراحی ربات پایتون

طراحی ربات پایتون

پایتون یک زبان برنامه نویسی کامپیوتری است که اغلب از آن برای ساخت وب سایت ها و نرم افزارها، خودکار سازی وظایف (ربات پایتونی) و تجزیه و تحلیل داده ها استفاده می شود.امروزه در دنیای کسب و کار، بسیاری از کارمندان، پزشکان، تحلیل گران، و .. از ابزار هایی که با زبان پایتون نوشته شده است استفاده می کنند.

به عنوان نمونه افرادی که در زمینه ارزهای دیجیتال و بازار خرید و فروش رمز ارز ها فعالیت دارند، از ابزار های تحلیلی پایتونی برای پیش بینی قیمت ارزها، محاسبه میزان رشد، محاسبه سود و زیان و..  استفاده می کنند.

عده ای از افراد نیز برای اتوماتیک ساختن فرایند های تکراری و زمان بر، از پایتون استفاده می کنند.این افراد با این کار، در زمان و هزینه های خود صرفه جویی می کنند، چرا که ربات پایتونی، به جای آنها وظایفشان را انجام می دهد.

ربات نویسی پایتون

همان طور که در قسمت های بالاتر اشاره کردیم، افراد زیادی بر این باورند که کارهای تکراری و زمان بر را باید به شیوه ای درست مدیریت کرد، تا از هدر رفتن وقت و انرژی جلوگیری شود.ساخت ربات با پایتون یکی از بهترین روش ها برای حل این مشکل می باشد.در این روش برنامه نویس، دستورالعمل ها و فعالیت هایی که باید به صورت منظم و دقیق اجرا شوند را در قالب کد های python در می آورد؛ و از این پس این ربات است که کارها را انجام می دهد، نه شما!

ربات نویسی پایتون

قیمت ساخت ربات پایتونی

تعرفه ساخت ربات با پایتون بر اساس امکانات و ویژگی های درخواستی شما تعیین می شود.هزینه برنامه نویسی یک ربات پایتونی از ۲ میلیون تومان شروع می شود و این هزینه با توجه به امکانات و نیاز های کارفرما افزایش می باد.چرا که هر چه امکانات بیشتری بخواهید، کد نویسی و زمان بیشتری نیز صرف این کار می شود.

ساخت ربات پایتون

تیم برنامه نویسی وب زیک آماده ارائه انواع خدمات ساخت ربات به شما عزیزان می باشد.در صورتی که تمایل به برنامه نویسی ربات با پایتون دارید، جهت بهره مندی از خدمات ما می توانید با شماره تلفن ۰۹۲۲۷۶۲۲۷۰۲ تماس گرفته و یا از طریق واتس اپ به ما پیام دهید.هم چنین برای اطلاع از تعرفه ساخت ربات در پایتون می توانید با ما تماس بگیرید.

انواع ربات پایتون

ربات ها نیز انواع مختلفی دارند، و هر یک برای هدفی خاص مورد استفاده قرار میگیرند، که در ادامه برخی از پرکاربردترین ربات های پایتونی را به شما معرفی می کنیم:

ربات اینستاگرام با پایتون

فعالیت هایی مانند لایک کردن، کامنت گذاری، فالو کردن و آنفالو کردن می تواند بسیار حوصله سر بر و زمان بر باشد. با استفاده از یک ربات اینستاگرام پایتونی، می توان تمام این فعالیت ها را اتوماتیک سازی کرد.

ربات تلگرام پایتون

یکی از معروف ترین ربات های پایتونی می باشد که با استفاده از آن می توان یک سیستم اتوماتیک ایجاد کرد و به کاربران خدماتی خاص را ارائه داد(مثلا ربات تلگرامی که اسم آهنگ را از کاربر می گیرد و فایل صوتی آن را به کاربر تحویل می دهد).

ربات خزنده پایتون

با استفاده از این نوع ربات ها می توان وارد سایت ها شد، و اطلاعات محصولات، مقالات و … را بدست آورد و درون سایت خود بارگذاری کرد.

ویژگی های ربات پایتون در وب زیک

فایل آموزشی ویدویی

ساخت فایل تصویری (ویدیو) برای آموزش استفاده از ربات

simple

طراحی ساده

طراحی ساده و کابر پسند برای استفاده آسان تمامی افراد

exe_file

امکان خروجی exe

امکان تبدیل ربات به فایل exe برای راحتی استفاده در محیط ویندوز

سوالات متداول

تعرفه ساخت ربات چقدر است؟

قیمت ساخت ربات بر اساس نوع ربات و امکانات درخواستی تعیین می شود.

نحوه استفاده ار زبات ها چگونه است؟

در یک فایل ویدیویی، تمام آموزش های لازم به شما داده می شود

آیا استغاده از ربات ها به صورت دائمی می باشد؟

بله به صورت دائمی و همیشگی می توان از ربات ها استفاده کرد.